Wybierz samochód do wynajęcia na wesele...

Kabriolet Retro – Alfa Romeo Spider 1934r

Sprawdź dostępność

Sprawdź dostępność

Wybierz datę imprezy i kliknij przycisk poniżej...

Alfa Romeo Spider: 600-879-902retro@auta-doslubu.pl

Alfa Romeo Spider – prawdziwy oldmobile, samochód w stylu retro, kabriolet

Samochód, który posiadamy w swojej ofercie jest wierną kopią Alfa Romeo Spider z 1934r. Czy patrząc na to eleganckie auto w stylu retro domyślimy się, że samochód ten został zaprojektowany jako wóz sportowy? A warto wiedzieć, że w swoim czasie brał udział w największych wyścigach samochodowych: Grad Prix Włoch czy Rajdzie Tysiąca Mil.
Dziś ten piękny samochód w stylu retro jest jednym z niewielu modeli, o których możemy powiedzieć, że posiadają prawdziwą klasę. Jego ekskluzywność podkreślona jest eleganckimi elementami wykończenia. Auto posiada wygodne siedzenia obite tapicerką z prawdziwej skóry, oryginalne koła szprychowe, liczne chromowane dodatki oraz wnętrze wykończone drewnem orzechowym. Wrażenie prawdziwego luksusu dopełnia rozkładany dach. Wszystko to sprawia, że model ten jest kwintesencją dobrego smaku oraz żywym dowodem na to, że urok dobrze zaprojektowanego auta z czasem staje się coraz większy.

Wypożyczamy nasze auto na różne okazje, jednak największym powodzeniem cieszy się wśród Par Młodych jako „samochód do ślubu”.

Dlaczego?

Jedni mówią, że chcieli uczynić dzień swojego ślubu jeszcze bardziej uroczystym wydarzeniem, a nic bardziej nie dodaje splendoru niż ekskluzywne auto w stylu retro.

Byli też tacy, którzy zawsze marzyli o tym, by chociaż raz przejechać się oldmobilem, a ślub był ku temu najlepszą okazją.

Niektórzy przyznali się, że chcieli zrobić oszałamiające wrażenie, a cóż jest bardziej widowiskowego niż przejazd młodej pary odkrytym autem w stylu retro?

Zaś jedna para zdradziła nam: „Gdy zobaczyliśmy Spidera na waszej stronie pomyśleliśmy, że jest jak tango – pożądanie zamknięte w ponadczasowych liniach.”

A Wy? Jaki powód znajdziecie, by wypożyczyć nasze auto do ślubu? Alfa Romeo Spider czeka.